מהצפון לחולון

אמא עם חלום תיסע גם עד קצה העולם בשביל הבייבי שלה

״היי״ היא אמרה. ״אני רוצה לברר פרטים לגבי צילומי קייקסמאש״. חני, אמא צעירה, חד הורית, שגרה בצפון הארץ. הבן שלה חוגג בקרוב יום הולדת שנה, והחלום שלה הוא להגיע אליי לצילומי קייקסמאש. ״עד אליי, בחולון?״ שאלתי. ״כן. אהבתי את הסגנון שלך ואני מרגישה שיש בך משהו מיוחד, והחלטתי שאני רוצה לעשות את הצילומים האלו אצלך״.

קייקסמאש בסטודיו של אפרת שיין, מצלמת רגעים קסומים.
צילום קייקסמאש בסטודיו של אפרת שיין
למרות שהיה לי ברור שהיא לא תיסע במיוחד מהצפון עד חולון, נתתי לה את כל המידע. השיחה הסתיימה מבלי שקבענו מועד לצילומים, ואני חשבתי שכאן זה נגמר. אז חשבתי. מחשבות לחוד ומציאות לחוד.
אחרי כמה חודשים קיבלתי ממנה שיחה נוספת, והפעם מלאה בהתרגשות סיפרה לי שחגגה לבנה מסיבת יום הולדת שנה, וכמתנה ביקשה מכל המשפחה לקבל סכום כסף שישמש אותה לצילומים בסטודיו. כל-כך התרגשתי! גם מהשמחה שלה והגשמת החלום, ובעיקר מההשקעה הגדולה והנחישות לעשות עבור בנה את מה שהיא רואה כטוב ביותר עבורו.
צילומי ילדים בסטודיו של אפרת שיין

ביום הצילומים הגיעה חני עם יואב בלווית הסבתא (אמא שלה), בהתרגשות שיא. התחלנו את הסשן בצילומי משפחה של יואב עם אמא , של יואב עם סבתא ושל שלושתם יחד.

צילומי משפחה בסטודיו של אפרת שיין
צילומי ילדים בסטודיו של אפרת שיין

לאחר מכן עברנו לחגיגה האמיתית שלשמה התכנסנו- קייקסמאש! כי אין חגיגה בלי עוגה. יואב המתוק נהנה מהעוגה, צחק, שיחק ואפילו שר (כמו שרק תינוקות בני שנה יודעים לשיר). איזה גיל שובה לב זה.

צילומי קייקסמאש בסטודיו של אפרת שיין
צילומי קייקסמאש בסטודיו של אפרת שיין

כשיצאו מהסטודיו נקיים (מזל שיש פה מקלחת חמה) ומאושרים, ידעתי שיישארו בליבי לנצח. כל הלקוחות שלי מקסימים (בדוק!), אבל יש כאלו שהסיפור שלהם נשאר איתי שנים. את הכיף והשמחה שהיו כאן באותו היום יואב יזכה לראות באלבום שלו, וזו המזכרת הכי שווה שיש, אם תשאלו אותי.

אלבום מעוצב. צילום ועיצוב: אפרת שיין
רוצה גם חוויה של כיף משפחתי עם מזכרת מרגשת לכל החיים? קליק כאן לשלוח לי הודעה בווטסאפ או קליק כאן כדי לשלוח לי הודעה במייל
ניתן לעקוב אחריי ברשתות החברתיות: פייסבוק , אינסטגרם , יוטיוב
ולהתרשם ממגוון צילומים באתר: www.studio-shine.co.il
 
 
 
#דיגיטליות_בעסקים #לאומי_עסקים
#efrat_shine_photographer

כתיבת תגובה

פוסטים אחרונים