יומן תינוק צעדיי הראשונים בעולם

השנים הראשונות בחיינו הן שנים מיוחדות, עמוסות ברגשות, בחוויות, בפעמים ראשונות, בצחוק, בכאב, בתקוות ובחששות. והן חולפות מהר… נצנוץ של רגע בחיים.

"צעדיי הראשונים בעולם" הוא יומן של זיכרונות, האוצר ומשמר את הרגעים הנדירים של התינוק שנולד ושל משפחתו החדשה, וממתין להתמלא בפרטים ובסיפורים, בחוויות, מזכרות ותמונות. מתנה מופלאה להעניק לילד שגדל ושאותה יעריך גם כשיהפוך להורה בעצמו.

כל פרק ביומן סוקר שלב חדש בחיי התינוק ומאפשר לך לתעד ולנצור את כל הזיכרונות והשלבים החשובים בתחילת חייו של התינוק, מהקטן ועד לגדול.

מזכרת נפלאה מאחת התקופות המשמעותיות והמרגשות ביותר- תחילת החיים.

האלבום מעוצב בקווים נקיים ועדינים, מלווה באיורים מקסימים של המאיירת גלית וייסברג, ומכיל מעל 50 עמודים שבהם ניתן לכתוב ולהדביק תמונות.

באלבום יש מקום לתיעוד חוויית ההיריון, הלידה וכל מה שמגיע אחריה, בצורה הנוחה והאישית ביותר- בכתיבה, בתמונות ובשמירת מזכרות.

עוד ביומן:

♦  העולם ביום שנולדתי
♦  הסיפור מאחורי בחירת שמי
♦  טבלאות מעקב גדילה וחיסונים
♦  מקום לטביעות כפות הרגליים והידיים
♦  מעטפות לשמירת מזכרות
♦  הפעם הראשונה ש: יצאתי לטיול, חייכתי, התהפכתי, ישנתי לילה שלם, הושטתי ידיים לאמא ולאבא, ועוד…

כדאי להתחיל את פרויקט התיעוד כבר עכשיו, בכתיבת הפרטים החשובים לכם, בשמירה של תמונות, כרטיסי ברכה, צמידי בית היולדות, כותרות עיתונים ועוד. כך יהיה מאד פשוט ונוח לרכז את הכל ביומן "צעדיי הראשונים בעולם”. בסופה של התקופה יווצר אלבום אישי ומושקע, שישמש מזכרת מרגשת לעד.

בכל שאלה אפשר לפנות אליי ולהתייעץ, בטלפון 054-5705021, בווטסאפ ו/או במייל:
‏ efrat@studio- shine.co.il או בעמוד יצירת קשר