יומולדת יצירה

את יום ההולדת של תהל חגגנו במסיבת יצירה עם ספר זכרונות שמתאים בול לסיום ביה״ס, או כמחברת מעוצבת לכל מטרה אחרת. וכמובן שהיו עוד הפתעות

עברו כמה חודשים מאז חגיגות יומולדת 11 של תהל, אבל רק עכשיו התפניתי לכתוב על זה.  מוטב מאוחר מאשר אף פעם, לא?
בתור ילדה יצירתית שאוהבת אמנות, תהל בחרה לחגוג את יומולדת 11 במסיבת יצירה לבנות בלבד. כיוון שהיא בכיתה ו׳ (שהיא הכיתה האחרונה בבי״ס יסודי), וכיוון שהיא מתכננת ללמוד בחטיבה מרוחקת מהבית ולא עם הילדים שאיתה ביסודי, ידעתי שזו הזדמנות פז ליצור משהו מרגש ושימושי- הצעתי לה שנכין ספרי זכרונות אישיים. זוכרים שהיו לנו כאלו פעם? מיד גייסתי את ליאור שיחפור בבוידעם וימצא את הארגז עם ספרי הזכרונות שלי. אין לכם מושג כמה היה מרגש לראות אותם ולקרוא בהם שוב. איזה כיף ומלא השראה היה לראות את ההשקעה של כל חברה בכתיבה, בקישוט, גזירות והדבקות. יצירות אמנות מלאות רגש. אחרי שסיקרנתי ככה, כמובן שחובה לצרף דוגמית…. אז הנה:

ספר זכרונות אפרת שיין ספר זכרונות אפרת שיין ספר זכרונות אפרת שיין

קניתי מחברות עם כריכה קשה, דבק, דפים מעוצבים, פאנצ׳ים, מדבקות, חותמות, וואשי טייפ ועוד ועוד- שיהיה מגוון וכיף ליצור. הרוב כמובן הוזמן מראש מעליאקספקס (גם כדי לחסוך בעלויות וגם כי אני אוהבת להתכונן מראש), חלק מהדברים נקנו בארץ במקסטוק.

מסיבת יצירה אפרת שיין עיצוב מסיבת יצירה אפרת שיין עיצוב ספר זכרונות

אחרי שידענו מה החלק העיקרי, חשבנו יחד איזו יצירה נוספת כדאי לשלב, שיהיה כיף להכין אותה אבל גם שלא תיקח יותר מדי זמן, כדי שנוכל לשלב עוד כמה משחקים ופעילויות כייפיות. ברוב קולות (שתינו יחד) הוחלט על קישוט קאפקייקס, ב-3 דוגמאות שונות- שתיים מוגדרות מראש (מיני מאוס וקשת בענן) וקאפקייק אחד בעיצוב חופשי.

מסיבת יצירה קאפקייקס מעוצבים אפרת שיין

מי שסיימה לקשט את הקאפקייקס שלה קיבלה קופסאות ממותגות עם השם שלה כדי לשמור את הקאפקייקס. את הקופסאות הזמנתי גם מעליאקספרס, את המדבקות עיצבתי במיוחד (ניתן להזמין אותן ועוד מגוון עיצובים תואמים בחנות העיצובים למסיבות בקישור הזה: חנות עיצובים למסיבות)

מסיבת יצירה אפרת שיין קאפקייקס מסיבת יצירה אפרת שיין מיתוג קופסאות

הדבר הראשון שהבנות עשו כשהגיעו היה למרוח את יד ימין בצבע לבחירתן ולהטביע את כף היד על גבי בריסטול ייעודי. בסוף המסיבה לאחר שהצבע התייבש, כל אחת חתמה את שמה ליד כף ידה.

מסיבת יצירה אפרת שיין מסיבת יצירה אפרת שיין

לחלק הקבוצתי הכנו תהל ואני חידון עליה. חלק מהשאלות היו ממש קלות למי שמכירה אותה (למשל מה המאכל והצבע האהובים עליה) וחלקן קצת יותר קשות (כמו למה תהל לא התחפשה מעולם). חילקנו את החברות לשתי קבוצות, הניקוד נקבע לפי מה שיצא ברולטה וניתן רק במידה וענו תשובה נכונה.

מסיבת יצירה אפרת שיין

שולחן הממתקים כמובן שעוצב בהתאם, וגם העוגה שהכנתי היתה בצורת פלטת צבעים + מכחולים.

מסיבת יצירה אפרת שיין עוגיות מעוצבות מסיבת יצירה אפרת שיין שולחן מעוצב מסיבת יצירה אפרת שיין שולחן מעוצב

בסוף המסיבה כל אחת קיבלה כוס זכוכית מתוקה עם קש ובתוכה וואשי טייפ צבעוני + עט נצנצים / זוהר, הכל כמובן עם מיתוג תואם להזמנה ולשאר העיצובים במסיבה.

מסיבת יצירה אפרת שיין מתנה מסיבת יצירה אפרת שיין מיתוג בקבוקים

לספרי הזכרונות שעיצבו הבנות צירפתי טבלה עם שמות כל ילדי הכיתה (חברות מבי״ס אחרים קיבלו כמובן רשימה עם שמות הילדים בכיתה שלהן), כדי שיוכלו לסמן מי כבר כתב להן ולראות בקלות מי עדיין לא כתב.

מסיבת יצירה ספר זכרונות מעוצב אפרת שיין

היו במסיבה גם חבילה עוברת, משחק איש תלוי וריקודים, ובקיצור.. היתה מסיבה כייפית במיוחד.  מי שמתכנן מסיבה כזו- מוזמנים להזמין אותי , תמיד ימי ההולדת של הילדים שלי עושים לי חשק להתארח במסיבות כאלו.
רוצים גם מיתוג מקסים כזה למסיבה שלכם? אפשר לבחור עיצובים באתר בקישור הזה: עיצובים למסיבות ולהזמין דרכי בטלפון/ווטסאפ 054-5705021 או במייל efrat@studio-shine.co.il

אהבתם? מוזמנים לעשת לייק, להגיב ולשתף.

פוסטים אחרונים