גם לאמא מגיע לפעמים להתפנק

פינוק מרענן באוגוסט, חובה לכל אמא. וגם למי שלא אמא

חופש גדול, חם, אמא פה ואמא שם. כפול 3. כולל אחת שמכורה לאמא שלה בערך כמו שאמא שלה מכורה אליה… אז מה עושים כשרוצים קצת פינוק ושקט? חד משמעית פינוק בספא.

IMG_4147

כשהגעתי ל״במבו מסאז' תאילנדי״ בהוד השרון, בהתחלה לקח לי כמה שניות לקלוט את המקום- ממוקם ממש באמצע העיר, ליד פיצריה- מקום שלא הייתי מצפה למצוא בו פינה שכזו. אבל מהרגע שפתחתי את הדלת, נכנסתי למקום קסום ושכחתי מכל החום והרעש שבחוץ. המקום מעוצב באווירה תאילנדית מהפנטת. אני לא הייתי מעולם בתאילנד, וזה ממש עשה לי חשק לנסוע לשם.

hdrpl

qrf

hdrpl

חוץ מהיופי והאווירה, שמחתי לפגוש שם את ענבר מייסדת המקום ורינת שמנהלת אותו. שתי נשים מוכשרות במיוחד ומעוררות השראה, שלקחו רעיון יפה והפכו אותו למציאות נהדרת.
במקום עובדים מטפלים מישראל וגם מתאילנד, פיליפינים ונפאל, שמביאים גם את המקצועיות שלהם וגם את הידע המיוחד שלהם, כל אחד על התרבות ממנה הגיע.

qrf

qrf

והעיקר… הטיפול שקיבלתי הוא פוט מסאז׳. האמת שלא ידעתי מה זה אומר וגיליתי את אחד הדברים הכי כייפים שיש- עיסוי רגליים שקצת מזכיר רפלקסולוגיה, בשילוב עם עיסוי שכמות וצוואר, וכל זה התחיל באמבט מפנק לכפות הרגליים.

IMG_4246

IMG_4300

אם אם בא לכם להתפנק באמצע היום, וגם אם יש לכם אירוע מיוחד, אני ממליצה בחום. אגב, אפשר גם לעשות במקום אירועים קטנים, נראה לי שזה מה-זה כיף…

qrf

לינקים חשובים:
עמוד הפייסבוק של במבו מבאסז׳ תאילנדי
האתר של במבו מסאז׳ תאילנדי

 

תיהנו

פוסטים אחרונים